KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003142
nr 1600 3142
Merio Ameglio (1897-1970), Frankrike. Signerad, Olja på pannå, 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 33x37 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:55:38
24/2 17:24:48